„ FOTOGRAFIA  TO  JEDYNY  JĘZYK ZROZUMIAŁY NA CAŁYM ŚWIECIE’’

 Bruno Barbey

Nazywam się Piotr Gajcy i witam Was na mojej stronie.

Mieszkam w malowniczej miejscowości pod Tarnowem.  Fotografia pochłonęła mnie na poważnie w 2009 r. po przeczytaniu książki Bryana Petersona. Sporo wtedy eksperymentowałem szukając swojej drogi, jednocześnie chłonąc wiedzę z jego kolejnych, wspaniałych książek. Fotografia przyrody, krajobrazu z czasem przerodziła się w obrazy wypełnione uczuciem, emocjami i miłością.
Poza fotografią lubię długie spacery po górach,  jazdę na rowerze i zimowe szaleństwa na snowboardzie.

Ciągle się rozwijam, doskonaląc swój warsztat fotograficzny. Liczne kursy , szkolenia i dziesiątki przeczytanych książek powodują, że staję się coraz bardziej świadomym fotografem .

Podczas reportażu staram się uchwycić jak najwięcej prawdziwych emocji. Dyskretnie uwieczniam najważniejsze momenty z ceremonii ślubnej i uroczystości weselnej. Nie ograniczam się czasowo, jestem z Wami od samego początku przygotowań,  towarzysząc przez cały, pełen emocji dzień.

Moja praca a zarazem wielka pasja daje mi mnóstwo satysfakcji i radości, dlatego z  przyjemnością utrwalę ważne momenty z Waszego życia. Oferta obejmuje nie tylko fotografię ślubną. Wykonuję również reportaż z Chrztu, I Komunii Świętej oraz sesje dziecięce w plenerze i studio.

Jeśli jesteście zainteresowani  współpracą, zapraszam do zakładki Kontakt.

Dzięki za zaufanie !